Sport

Ronaldo pA�r pak tA� bA�het horA� nA� Shkup (Video)

duphalac price in chennai Cristiano Ronalo pA�r pak A�shtA� rrA�zuar gjatA� daljes jashtA� nga autobusi Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka mundur tA� lA�ndohet shumA� keq, gjatA� kohA�s qA� skuadra ka arritur nA� hotel nA� Shkup. Ai kur ka qenA� duke dalA� nga autobusi, ka rrA�shqitur nA� shkallA�, por …

Artikulli i plotë »

Shpjegim se pse fotografia e Diego Costas nA� Instagram ka marrA� mbi dy milionA� komente (Foto)

Profili i Diego Costas nA� Instagram A�shtA� goditur nga njA� aktivitet i madh dhe fansat e Beskitasit qA�ndrojnA� pas gjithA� kA�saj. Spanjolli ka postuar njA� fotografi dhe deri mA� tani ka marrA� 2.5 milionA� komente, shumica nga to janA� nga tifozA�t duke i kA�rkuar atij ta��i bashkohet klubit turk tA� …

Artikulli i plotë »

Legjenda e futbollit botA�ror do tA� bA�het Trajneri i ShqipA�rise URIME SHQIPTAR …

Clarence Seedorf pritet tA� jetA� trajneri i ardhshA�m i KombA�tares shqiptare, duke zA�vendA�suar kA�shtu trajnerin Gianni de BiasiPak ditA� kanA� mbetur, pA�r tA� mos thA�nA� orA�, nga zyrtarizimi i trajnerit tA� ri tA� pA�rfaqA�sueses sA� ShqipA�risA�. Top Channel ka mA�suar se takimet janA� mbyllur dhe i fundit qA� A�shtA� intervistuar …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit: Gazeta prestigjoze zbulon klubin e ri tA� Ronaldos pa dashje…. (FOTO)

Cristiano Ronaldo pritet tA� largohet nga Real Madrid. Cristiano Ronaldo do tA� largohet nga Real Madrid por jo pA�r ta��u rikthyer nA� Manchester United. E pA�rditshmja sportive franceze a�?La��Equipea�? raporton se Paris Saint-Germain A�shtA� i gatshA�m tA� niset nA� mision pA�r blerjen e tij, pA�rcjell a�?lajmi.neta�?. Ronaldo thuhet se ka …

Artikulli i plotë »

Gjest i pahijshA�m nga Griezmann, nuk e pA�rshA�ndet shokun e skuadrA�s (Video)

Antonie Griezmann duket se nuk ka marrA�dhA�nie tA� mira me qendA�rmbrojtA�sin e Real Madridit, Raphael Varane MbrojtA�si i Real Madridit, Raphael Varane sot i A�shtA� bashkuar kombA�tares sA� FrancA�s nA� pA�rgaditjet pA�r ndeshjet kualifikuese tA� KupA�s sA� BotA�s. Ai A�shtA� pA�rshA�ndetur nga lojtarA�t dhe trajneri Didier Deshamps pA�r suksesin nA� …

Artikulli i plotë »

Video: Skandali IbrahimoviA�-Lorik Cana trondit FrancA�n

Zllantan IbrahimoviA� nuk njihet vetA�m si njA� sulmues i fuqishA�m dhe shumA� luftarak por ai njihet edhe si njA� lojtar i plot skandaleve dhe sjelljeve arrogante ndaj kundA�rshtarA�ve. KA�to sjellje tA� suedezit janA� komentuar gjatA� nA� FrancA� qA� e kanA� akuzuar pA�r sjellje antispotive dhe anti njerA�zore tA� pakontrolluara. NjA� …

Artikulli i plotë »

Ia ngrejnA� nA� krah tA� dashurA�n, nuk do e besoni si reagoi Ronaldoa��

Nata e djeshme u cilA�sua si e Cristiano Ronaldo, i cili arriti fitoren ndaj ekipit italian, Juventus. GjatA� festimeve nuk kishte si tA� mungonte e dashura e tij, Georgina Rodriguez. KatA�r herA� fituesi i a�?Topit tA� ArtA�a�?, Cristiano Ronaldo, ka shkA�lqyer nA� finalen e LigA�s sA� KampionA�ve ndaj Juventusit, duke …

Artikulli i plotë »

Fitorja ndaj Ajaxit iu jep tifozA�ve shqiptarA� tA� Unitedit a�?shansin mA� tA� mirA� nA� jetA�a�?

TifozA�t shqiptarA� tA� Manchester Unitedit e kanA� njA� arsye mA� tepA�r pA�r t’iu gA�zuar triumfit nA� LigA�n e EvropA�s. Kjo pasi qA� United tani ka siguruar pjesA�marrjen nA� finalen e SuperkupA�s sA� EvropA�s, qA� zhvillohet nA� Shkup. TifozA�t shqitparA� tA� Unitedit kanA� njA� mundA�si fantastike pA�r tA� parA� nga afA�r …

Artikulli i plotë »
error: