Sport

Boksieri sirian qA� rrahu Seferin, mesazh emocionues pA�r shqiptarA�t (FOTO)

Boksieri me prejardhje siriano-libaneze, Manuel Charr qA� mposhti Sefer Seferin, ka treguar dashurinA� qA� e ka pA�r shqiptarA�t. NA� njA� postim nA� rrjetin social a�?Facebooka��, ai postoi njA� foto me duart si shqiponjA� dhe me njA� mesazh emocionues. a�?UnA� i dua shumA� tA� gjithA� tifozA�t e mi shqiptar. Zoti e …

Artikulli i plotë »

Emocionuese: Ja si e njofton Sinan Bytyqi AustrinA� se ka zgjedhur vendlindjen e tij, KosovA�n (NA�se je dobt mos e shiko)

kamagra 100mg oral jelly buy Sinan Bytyqi A�shtA� futbollisti i katA�rt qA� i bashkohet KosovA�s pA�r kualifikimet pA�r botA�rorin e RusisA�. 21 vjeA�ari qA� paraqitet nA� radhA�t e Manchester Cityt nA� PremierligA�, ka qenA� pjesA� e grupmoshave tA� KombA�tares sA� AustrisA�. Djaloshi nga Prizreni, i rritur nA� Austri, ka vendosur …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : Ka vdekur Cristiano Ronaldo (VIDEO)

NjA� prezantuese nA� njA� televizion portugez e ka shpallur tA� vdekur Cristiano Ronaldon nA� njA� aksident trafiku. Fatina Bernardes, prezantuese e njA� televizioni portugez ka bA�rA� njA� gabim tA� rA�ndA�. GjatA� transmetimit ajo e ka shpallur tA� vdekur yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo, duke e ngatA�rruar me Cristiano Araujon. …

Artikulli i plotë »
error: