Sport

Befason Collina, flet pA�r EURO 2016 dhe dA�mtimin e Ronaldos nga Payet

maxalt generic release date Ikona e gjykimit botA�ror nA� futboll, italiani Pierluigi Collina, ka mbetur tejet i kA�naqur nga paraqitja e gjyqtarA�ve nA� Euro 2016. a�?TA� vraponi si flutura dhe thumboni si grerA�za kur A�shtA� e nevojshmea�?, ka qenA� kA�shilla e CollinA�s pA�r gjyqtarA�t para turneut. Dhe italiani ka vlerA�suar …

Artikulli i plotë »
error: