Uncategorized

Publikohet biseda e Aulon Zekes edhe Riges.. ku shihet se ajo i thot se.. (Video)

VetA�m pak minuta pas vrasjes sA� Aulon ZekA�s, dy tA� dyshuarit pA�r vrasjen e tij, Guxim H. dhe Riga G., po ashtu tA� mitur, janA� shfaqur a�?livea�? nA� njA� prej rrjeteve sociale. NA� njA� pamje tA� kA�saj paraqitjeje Guximi, 16 vjeA�, shihet me njA� pistoletA� qA� mban rreth qafA�s sA� …

Artikulli i plotë »

Publikohet biseda e Aulon Zekes edhe Riges.. ku shihet se ajo i thot se.. (Video)

VetA�m pak minuta pas vrasjes sA� Aulon ZekA�s, dy tA� dyshuarit pA�r vrasjen e tij, Guxim H. dhe Riga G., po ashtu tA� mitur, janA� shfaqur a�?livea�? nA� njA� prej rrjeteve sociale. NA� njA� pamje tA� kA�saj paraqitjeje Guximi, 16 vjeA�, shihet me njA� pistoletA� qA� mban rreth qafA�s sA� …

Artikulli i plotë »

Ja A�ka i shkruajnA� komentuesit RigA�s nA� foto, e cila dyshohet se A�shtA� shkaktari i vrasjes sA� Aulonit (Foto)

Aulon Zeka 16 vjeA�ar nga Prishtina ishte gjetur i vrarA� tA� shtunA�n nA� ora 11:00 tA� ditA�s. Zeka, pA�r herA� tA� fundit ishte dalur nga shtA�pia tA� premtA�n rreth orA� 21:00 tA� mbrA�mjes, shkruan Gazeta NewBorn. Auloni u varros me 17 shtator, ku nA� ceremoninA� e varrimit ishin tA� pranishA�m …

Artikulli i plotë »

Publikohet kjo video ku Auloni fliste me shokin e tij i tregon se.. (Video)

VetA�m pak minuta pas vrasjes sA� Aulon ZekA�s, dy tA� dyshuarit pA�r vrasjen e tij, Guxim H. dhe Riga G., po ashtu tA� mitur, janA� shfaqur a�?livea�? nA� njA� prej rrjeteve sociale. NA� njA� pamje tA� kA�saj paraqitjeje Guximi, 16 vjeA�, shihet me njA� pistoletA� qA� mban rreth qafA�s sA� …

Artikulli i plotë »

You need to obtain a best pump to allow you to maintain a wholesome aquarium and make your seafood live long.

aquarium air pump

Male enhancement products such as pills, extenders, and pumps can be found on the marketplace and claim to give a considerable upsurge in your penis size. Moreover, this style of air pump also offers an interior check valve that really helps to prevent shocks and harm credited to power failing. …

Artikulli i plotë »

Lajm i fundit / CfarA� po ndodh? Arrestohen 20 persona nA� TiranA�, ja kush janA� dhe pA�r A�farA� akuzohen

Policia e TiranA�s njofton se nA� kuadA�r tA� punA�s pA�r parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmA�risA� gjatA� 24 orA�ve tA� fundit janA� arrestuar, ndaluar dhe proceduar 20 shtetas. Njoftimi i policisA�:9 tA� arrestuar pA�r vepra penale tA� ndryshme A�shtA� ndaluar 1 person i shpallur nA� kA�rkim, janA� proceduar nA� gjendje …

Artikulli i plotë »

Kjo A�ka i ka ndodh Shyhretes mos i ndodht askujt..!! (Video)

KA�ngA�tarja Shyhrete Behluli ka ardhur me njA� rrA�fim ekskluziv nA� emisionin a�?Miragea�� .Ajo ka folur pA�r tA� kaluarA�n e saj, duke u kthyer pas nA� kohA� e duke kujtuar mbrA�mjen e maturA�s dhe dasmA�n e saj.E kur jemi tA� dasma, Shyhretja ka bA�rA� njA� rrA�fim shokues, duke zbuluar njA� detaj …

Artikulli i plotë »

Skema e re e vjedhjes nA� TiranA�/MA�nyra e kA�tyre tA� rinjve italianA� do ta��ju lerA� pa fjalA� / VIDEO

Ndoshta do ta��ju duket e pabesueshme se turistA�t e huaj tA� kryejnA� vjedhje nA� vendin tonA�, por njA� denoncim i ardhur nA� redaksinA� tonA� e dA�shmon kA�tA� gjA�. Sipas qytetarit dy turistA� italian kanA� vjedhur disa palA� syze nA� njA� dyqan nA� rrugA�n a�?Myslym Shqyria�?. Kini kujdes sepse nA� dyqanet …

Artikulli i plotë »

a�?I futi kokA�n mes kA�mbA�ve, kryen marrA�dhA�nie para fA�mijA�vea�?, acarohet keq sarandioti Video

Situatat e pahijshme nA� plazhet shqiptare, ku meshkuj e femra kryejnA� gjeste tA� turpshme nA� vende publike, duket se sa po vijnA� e po shtohen. JanA� mA� shumA� turistA�t e huaj ata qA� ngatA�rrojnA� plazhet publike me ato nudiste dhe nuk kursehen nA� a�?dhA�nien e shfaqjevea�? pa pagesA�.KA�tA� herA� njA� …

Artikulli i plotë »

Na e kanA� fshehur pA�r kaq shumA� vite, por Zaimina dhe Samanta janA�a�� (Video)

KanA� kaq shumA� vite nA� skenA�, Zaimina qA� e ka nisur karrierA�n si Miss ShqipA�ria ndA�rsa Samanta si talent i zbuluar tek a�?Ethet e sA� Premtesa��, tA� gjithA� kemi menduar se dy vajzat simpatike janA� vetA�m kolege dhe mikesha.NA� fakt, intervista e ZaiminA�s pA�r emisionin a�?Miragea�� tA� lajmi.net, ka zbuluar …

Artikulli i plotë »
error: