Uncategorized

Vrasja nA� PejA�, paraburgim ndaj dy personave, dy nA� arrest shtA�piak

Caktohet masa e paraburgimit ndaj tA� pandehurit G. H dhe arrest shtA�piak per tA� pandehurit Rr. H. dhe Rr.H. Gjykata Themelore nA� PejA� ka aprovuar pjesA�risht kA�rkesA�n e ProkurorisA� Themelore tA� PejA�s, duke caktuar masA�n e paraburgimit ndaj te pandehurit G. H., ndA�rsa masA�n e arrestit shtA�piak ndaj dy te …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : Ndodhi qA� 20 minuta Kufirin KosovA� Serbi ..

LAJM I FUNDIT : Ndodhi qA� 20 minuta Kufirin KosovA� Serbi .. Ministria e PunA�ve tA� Jashtme e KosovA�s i ka ndaluar hyrjen nA� KosovA�s, zyrtarit nga Qeveria e SerbisA�, AleksandA�r Vulin. Burime nga MPJ thonA� se arsyeja e ndalesA�s sA� kA�saj vizite, tA� paralajmA�ruar pA�r nesA�r A�shtA� pA�r shkak …

Artikulli i plotë »

E tradhtonte me femra tA� tjera, shkodrani rreh gruan pasi ajo zbulon mesazhet

NjA� grua nga Shkodra ka denoncuar ditA�n e sotme pranA� redaksisA� sA� JOQ.al rrahjen qA� i ka bA�rA� burri pasi ajo i ka zbuluar mesazhet e tradhtisA� nA� celular. Ajo shkruan se nA� mesazhet e zbuluara, burri fliste me 2-3 femra njA�kohA�sisht dhe e tradhtonte vazhdimisht. NA� momentin qA� ajo …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besonit kurrA� se kush u vra pranA� banesA�s sA� kryeministrit para pak minutasha��!!

TA� shtunA�n nA� Beograd A�shtA� vrarA� njA� boss droge. I vrari Aleksandar StamenkoviA� (42) ishte pronar i lokalit a�?Piaza del Cafea�?, nA� lagjen elitare tA� kryeqytetit serb a�?Belvillea�?, ku jeton edhe kryeministri serb VuA�iA�. Vrasja ka ndodhur nA� afA�rsi tA� banesA�s sA� kryeministrit tA� SerbisA�, Aleksandar VuA�iA�, njoftojnA� medie serbe. …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit: R.I.P Stresi u prefsh ne Paqe djalosh

Lajmi Fundit: R.I.P Stresi u prefsh ne Paqe djalosh :(a��.NA� rrjetin social Instagram, arkimed lushaj A�shtA� bombarduar me komente nga ndjekA�sit e tij, por edhe nga fansat e arkimed lushaj dhe grupit te stresita��Komentet mA� tA� shumta janA� me shkrimin a�?R.I.P Stresia�? (E prehsh nA� paqe). TA� shumta kanA� qenA� …

Artikulli i plotë »

Zbulohet detaji i fundit nga takimi: Nuk e keni idenA� se A�ka i tha ThaA�i, VuA�iqit nA� Slloveni

Samiti nA� BA�rdo nA� Slloveni qA� i bA�ri bashkA� liderA�t e vendeve tA� rajonit tA� Ballkanit nxorri edhe situata a�?tensionia�? nA� mes fqinjA�ve. Gazeta serbe Blic pretendon se ka arritur tA� kuptojA� se A�ka kanA� folur presidentA�t e KosovA�s Hashim ThaA�i dhe ai serb Aleksandar VuA�iq. Sipas Blicit serb a�?debati …

Artikulli i plotë »

Zbulohet plani i fshehtA� a�?Operacioni ShqipA�riaa�?: NA�se Greqia largohet nga eurozona, ja A�farA� na pret!

Derisa bota A�shtA� nA� pritje tA� pA�rgjigjes sA� BankA�s Qendrore Evropiane (BQE) pA�r tA� vazhduar furnizimin e GreqisA� me para tA� freskA�ta, dhe derisa vijnA� deklaratat e shefave tA� shteteve tA� eurozonA�s se Greqia nuk do tA� dalA� nga eurozona, dhe po bA�het thirrje qA� tA� negociohet me AthinA�n, A�shtA� …

Artikulli i plotë »
error: