Uncategorized

Lajm i zi PA�r Kosoven deri mA� tani jan vrarA� …

order endepth Sipas statistikave tA� PolicisA� sA� KosovA�s, gjatA� katA�r muajve tA� parA� tA� vitit 2015, nA� territorin e RepublikA�s sA� KosovA�s kanA� ndodhur 34 vrasje, ku pesA� prej tyre janA� cilA�suar si a�?vrasje tA� rA�ndaa�?. NA�se i referohemi statistikave tA� PolicisA� sA� KosovA�s, rezulton se gjatA� periudhA�s janar-prill tA� …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit: Harrone PrishtinA�n sapo ndodhi Sulm i armatosur, vriten 5 anA�tarA�t e njA� familje

NA� Arteaga tA� shtetit federal meksikan tA� Michoacan, janA� vrarA� pesA� anA�tarA� tA� njA� familjeje, kurse anA�tari i gjashtA� A�shtA� plagosur, raporton Anadolu Agency (AA). Prokuroria nA� Michoacan njoftoi se ndaj njA� familjeje A�shtA� kryer sulm i armatosur dhe se personi i gjashtA� arriti tA� shpA�tonte. Ajo A�shtA� nA�n pA�rkujdesje …

Artikulli i plotë »

Gjendja e rA�ndA� e prindA�rve tA� ArmelA�s, pasi e varrosA�n vajzA�n |VIDEO|

armela by GazetaExpress Me dhimbje tA� madhe u varros 14 vjeA�arja Armela Segashi. PrindA�rit dhe familja e ngushtA� kanA� qenA� tA� parA�t qA� kanA� hedhur dhe mbi arkivolin e te vrarA�s nA� sulmin e Munihit. Gjendja e prindA�rve pas varrosjes sA� vajzA�s A�shtA� e rA�ndA� raporton Gazeta Express cheap ayurslim …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit,Atentat me armA�, plagoset Limaj..!!

plagosje ka ndodhur mbrA�mjen e sotme nA� qytetin e Shijakut. Sipas informacioneve tA� para nga burimet policore, njA� person ka mbetur i plagosur dhe se ai A�shtA� punonjA�s i PolicisA� Bashkiake tA� Shijakut. I plagosuri A�shtA� identifikuar si Shpend Lima, 40-vjeA�. Ai ka marrA� njA� plumb nA� gjymtyrA�t e poshtA�m …

Artikulli i plotë »
error: