Uncategorized

Biseda erotike me zv.kryeministrin, shokon ish-deputetja shqiptare: Kam fotonai??i??(VIDEO)

Ermira Mehmeti dha dorAi??heqjen si deputete e parlamentit tAi?? MaqedonisAi?? pas skandalit ku u pAi??rfshi nAi?? njAi?? bisedAi?? erotike me zv.kryeministrin Musa Xhaferri. E ftuar nAi?? emisionin ai???Rudinaai???, Ermira tregoi se pas skandalit fshihen tAi?? tjerAi?? persona. Madje ajo tregoi se ka fakte se nuk ka qenAi?? ajo vajza qAi?? …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besoni, nAi?? kAi??tAi?? qytet tAi?? KosovAi??s bllokohet rruga nga bora

NAi?? KosovAi?? sot Ai??shtAi?? duke mbajtur mot i ftohtAi?? me temperatura minimale rreth 3 gradAi?? Celsius.NAi?? pjesAi??n mAi?? tAi?? madhe nAi?? KosovAi?? Ai??shtAi?? duke rAi??nAi?? shi mirAi??po nAi?? qytetin e SuharekAi??s, fshati DuhAi??l Ai??shtAi?? mbuluar nga bora.KAi??to janAi?? foto nga vendi ngjarjes. TAi?? gjithAi?? ju qAi?? kaloni nga ajo rrugAi?? …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT: TAi?? SHTAi??NA ME ARMAi?? NAi?? DREJTIM TAi?? SELISAi?? SAi?? VETAi??VENDOSJES

Para pak Ai??astesh, nAi?? bulevardin ai???Ismail Rakaai??? nAi?? KaAi??anik janAi?? dAi??gjuar disa tAi?? shtAi??na armAi??sh, shkruan portali Realiteti.info. PAi??rfaqAi??sues tAi?? LAi??vizjes ai???VetAi??vendosjeai??? nAi?? kAi??tAi?? komunAi?? kanAi?? thAi??nAi?? nAi?? kushte anonimiteti se Ai??shtAi?? shtAi??nAi?? ndaj tyre nga disa persona. Nderkohe, Demokracia nAi?? Veprim ka bAi??rAi?? tAi?? ditur rezultatet paraprake tAi?? zgjedhjeve …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit: Rrahje e madhe mes Sinpatizantve te PDKs dhe AKRs nAi?? Mitrovic 2 persona jan …

Festa nAi?? MitrovicAi?? ka eskaluar nAi?? dhunAi?? fizike mes sipmatizantAi??ve tAi?? dy partive. NAi?? MitrovicAi?? janAi?? rrahur mes vete simpatizantAi?? tAi?? PDK-sAi?? dhe AKR-sAi??. PAi??r kAi??tAi?? kanAi?? ndAi??rhyrAi?? edhe njAi??sia speciale e policisAi?? sAi?? KosovAi??. KujtojmAi?? qAi?? PDK dhe AKR pritet tAi?? shkojnAi?? nAi?? balotazh nAi?? MitrovicAi??.

Artikulli i plotë »

TRONDITESE: Isa Mustafa voton me dokumente te jashtAi??ligjshme

Kryetari i LDK-se, Isa Mustafa ka kryer obligimin qytetar, por gjate ketij procesi ai ka bere nje shkelje. Si dokument identifikimi ai ka perdorur, kartelen e UP-se, ku eshte profesor. Me rregullat e KQZ-se, ky dokument nuk eshte i vlefshem per te votuar. Lexo mAi?? shumAi?? nAi??: http://www.gazetaexpress.com/lajme/isa-mustafa-voton-me-dokumente-te-jashteligjshme-450992/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Artikulli i plotë »

La shtatzAi??nAi?? 15-vjeAi??aren, pAi??rdhunuesi braktiset nga familja dhe befason me dAi??shminAi??

I akuzuari pAi??r pAi??rdhunimin e fqinjAi??s sAi?? tij tAi?? mitur 15 vjeAi??e ka dalAi?? dje para gjykatAi??s. Seanca nAi?? ngarkim tAi?? Ligor BibAi??s, 55 vjeAi??, Ai??shtAi?? zhvilluar me dyer tAi?? mbyllura, ndAi??rsa tAi?? pranishAi??m nuk kanAi?? qenAi?? asnjAi?? prej familjarAi??ve tAi?? tij apo tAi?? adoleshentes sAi?? pAi??rdhunuar. NAi?? seancAi??n pAi??r …

Artikulli i plotë »

Shtetasi serb vret bashkAi??shorten Refadijen nAi?? ZvicAi??r

MbrAi??mjen e sAi?? martAi??s, nAi?? Wasterkingen tAi?? ZvicrAi??s, gjatAi?? njAi?? zAi??nke qAi?? Ai??shtAi?? shkaktuar, jetAi??n e ka humbur njAi?? grua, ndAi??rsa autori i dyshuar Ai??shtAi?? arrestuar. Pak pas orAi??s 19.30, Ai??shtAi?? alarmuar policia zvicerane pasi nAi?? njAi?? banesAi?? kishte shpAi??rthyer zAi??nka nAi?? mes njAi?? Ai??ifti bashkAi??shortAi??sh. Me kAi??tAi?? rast, jetAi??n …

Artikulli i plotë »

E jashtA�zakonshme: Vajza 4 vjeA�are e Elvis NaA�it bA�n njA� gjest madhA�shtor nA� emision a��(VIDEO)

KA�tA� javA� i ftuar si mysafir nA� emisionin na��KosovA� Show, A�shtA� hoxha i njohur nga ShqipA�ria, Elvis NaA�i. Ai ka folur pA�r plot gjA�ra, pA�rfshirA� edhe debatin e fundit nA� ShqipA�ri pA�r pozicionin e gruas, shkruan Gazeta NewBorn. Hoxha Elvis NaA�i, ka ftuar pA�r unitet pa dallim tA� fesA�. Por …

Artikulli i plotë »
error: