Video

Edukatorja kineze tenton ta ai???ngufatAi??ai??? vogAi??lushin, kapet nga kamerat e sigurisAi?? (Video)

NjAi?? edukatore Ai??shtAi?? filmuar duke tentuar ta ai???ngufatai??? njAi?? fAi??mijAi??t tAi?? vogAi??l, si ndAi??shkim qAi?? kishte kAi??nduar derisa fAi??mijAi??t tjerAi?? po tentonin tAi?? flinin. Kamerat e sigurisAi?? kanAi?? filmuar momentin kur fAi??mija mezi arrin tAi?? marrAi?? frymAi?? kur edukatorja ia mbulon fytyrAi??n me batanije, dhe nAi?? njAi?? moment shihet duke …

Artikulli i plotë »

Ai hyri nAi?? kafazin ku ishin tre PitonAi??t mAi?? tAi?? rrezikshAi??m dhe e lejoi njAi??rin prej tyre qAi?? ta kafshonte por.. (Video)

ShumAi?? njerAi??z ruajnAi?? si kafshAi?? shtAi??piake lloje tAi?? ndryshme kafshAi??sh tAi?? rrezikshme. Jay Brewer Ai??shtAi?? njeriu i cili si kafshAi?? shtAi??piake kishte 3 PitonAi?? nAi?? shtAi??pinAi?? e tij. Ai hyri me vetdAi??shirAi?? nAi?? kafazin ku ishin tre PitonAi??t mAi?? tAi?? rrezikshAi??m dhe e lejoi njAi??rin prej tyre qAi?? ta kafshonte …

Artikulli i plotë »

Nuk u ftua nAi?? dasmAi??, largohet me forcAi?? nga dasmorAi??t (Video)

GjatAi?? njAi?? ceremonie martesore nAi?? Taoyuan tAi?? Tajvanit, dasmorAi??t dhe punonjAi??sit e restorantit Ai??shtAi?? dashur ta largojnAi?? me forcAi?? njAi?? grua, qAi?? kishte shkuar e pa ftuar. OrganizatorAi??t i kanAi?? kAi??rkuar qetAi?? dhe me mirAi??sjellje qAi?? tAi?? largohet, por ajo Ai??shtAi?? bAi??rAi?? e dhunshme dhe ka nisur tAi?? bAi??rtiste dhe …

Artikulli i plotë »

Burri zgjohet pas njAi?? dehje tAi?? rAi??ndAi??, por pAi??son njAi?? shokim tAi?? rAi??ndAi?? nga gruaja e tij (VIDEO)

Ky person ishte njAi?? personazh shumAi?? i famshAi??m, i cili sai??i??ka lAi??nAi?? kamera tAi?? fshehtAi?? pa ju bAi??rAi?? njerAi??zve nAi?? vendlindjen e tij, Ai??eki, por si pAi??rfundim Ai??shtAi?? bAi??rAi?? edhe vetAi?? viktime e njAi?? shakaje tAi?? tillAi?? nga e dashura e tij, por njAi?? shakaje shokuese pas njAi?? nate, ku …

Artikulli i plotë »

DasmAi??n e kujt e kalli mbrAi??mAi?? Leonora? (Video)

Ai??shtAi?? ndAi??r femrat mAi?? tAi?? zonjat tAi?? estradAi??s, e cila mahnitAi?? me Ai??do paraqitje, shkruan Kosovarja. Leonora Jakupi, Ai??shtAi?? ndAi??r kAi??ngAi??taret mAi?? tAi?? pAi??rfolura, si pAi??r karrierAi??, ashtu edhe pAi??r privatAi??si. Ajo Ai??farAi?? bie nAi?? sy Ai??shtAi?? edhe stili i saj, ku gjithmonAi?? lAi?? pa koment. Me linja tAi?? bukura, …

Artikulli i plotë »

TAi?? ushqehesh mbi trupin lakuriq tAi?? femrave, ja ku po ndodh kjo Ai??udi

Kjo traditAi?? ekziston qAi?? nga koha e samurajAi??ve. Ata fitoret e veta nAi?? beteja i festonin nAi?? shtAi??pitAi?? nAi?? tAi?? cilat kanAi?? jetuar gejshet, duke ngrAi??nAi?? ushqim nga trupi i tyre lakuriq. Nyotaimori Ai??shtAi?? emri japonisht pAi??r ofrimin e sushit mbi femrAi??n lakuriq. NAi??se Ai??shtAi?? fjala pAi??r mashkullin lakuriq, atAi??herAi?? …

Artikulli i plotë »

Vajza e pasanikut shkaktoi njAi?? masakAi??r nAi?? trotuar (Video,+18)

NAi?? qendAi??r tAi?? Kharkiv tAi?? UkrainAi??s ka ndodhur njAi?? aksident i tmerrshAi??m, pamje tAi?? tAi?? cilit janAi?? kapur nga kamerat e sigurisAi??. SiAi?? shkruajnAi?? mediat e huaja, pAi??rcjell Telegrafi, pamjet tregojnAi?? njAi?? xhip Lexus i cili po ecte me shpejtAi??si dhe pAi??rplaset me rreth 11 kAi??mbAi??sorAi?? qAi?? po prisnin tAi?? …

Artikulli i plotë »

Dy tAi?? rinj nuk njohin limite sex tAi?? Ai??mendur nAi?? hyrje tAi?? pallatit (VIDEO)

Ky Ai??ift i pacipAi?? ka lAi??nAi?? rrjetin gojAi??hapur.Ai??ifti i dashuruar mesa duket nuk mund tAi?? priste derisa tAi?? ktheheshin nAi?? shtAi??pi, nAi?? mAi??nyrAi?? qAi?? tAi?? kryenin marrAi??dhAi??nie seksuale, por i janAi?? ai???futur punAi??sai??? nAi?? rrugAi??.Madje pa e vrarAi?? fare mendjen pAi??r kAi?? po shikonte apo pAi??r kamerat e sigurisAi?? qAi?? …

Artikulli i plotë »

Ja si reagojnAi?? kalimtarAi??t kur e kuptuan se Ai??shtAi?? komplet e zhveshur (Video)

Ishte njAi?? eksperiment jo fort i hijeshem, pasi nAi?? trupin e kAi??saj modele tAi?? zhveshur kishin pikturuar njAi?? lloj fustani, pAi??r tAi?? shikuar se a do ta vAi??renin kalimtarAi??t. Modelja braziliane nuk iu deshtAi?? shume qAi?? tAi?? komprometohej ideja e saj sepse format e saj bombastike vAi??reheshin nga Ai??do kalimtari …

Artikulli i plotë »
error: