Cfar ka Zogu i Shkurte Gashit qA� A�sht lagur A�sht bA�r Qull a��

vantin price
KengA�tarja Shkurte Gashi ka provokuar fort me njA� fotografi tA� postuar nA� profilin e saj nA� Instagram.
PA�rpos linjave trupore qA� ka zbuluar, kA�ngA�tarja duket se tek a�?Zogua�? ka njA� tA� metA�, shkruan Gazeta Blic.

Sikurse shihet nA� foto, duket se ose i A�shtA� laguar nga temperatura dhe atmosfera, ose ka tA� veshur mbathje tA� zeza, qA� bA�jnA� tA� duket sikur ta��i jetA� lagur zogu apo e ka te pa Depiluar?!

PA�r mA� shumA� shikojeni fotografinA� e saj tA� publikuar nA� Instagram.
11049110_1573930729548976_218055614686283368_n

shkurta-1_1470768053-7745726

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: