Ai??farAi?? po ndodh kAi??shtu? Shi i rrAi??mbyeshAi??m nAi?? ShqipAi??ri gjendja Alarmante (Video)

ai???Ju lutem JOQ, te city park kemi ngelur ktu spergjigjet as zjarrfikesja as policia uji esh futur deri ne ambjentet e city parkut ju lutem beni dickaai???
#Lutuni-Mos i harroni vllezAi??rit dhe motrat tanAi?? nAi?? ShqipAi??ri nAi?? kAi??to momente ka vAi??rshime tAi?? mAi??dhaai??i??per me shume shtype reklamen edhe shiko videon e plote kujdes pamjet:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: