Dhurata heq sytjenat dhe tregon gjoksin e thithat (FOTO)


NAi?? njAi?? pozim tAi?? tillAi?? se kemi parAi?? kurrAi??. KAi??ngAi??tarja Dhurata Ahmetaj nAi?? Instastory ka hedhur njAi?? fotografi ku ka habitur me pamjen e saj, shkruan lajmi.net. Fotoja e bAi??rAi?? nga shtrati ka zbuluar njAi?? detaj, e qAi?? Ai??shtAi?? fakti se ajo fle pa reAi??ipeta. Kjo pAi??rshtypje u fitua ku nAi??n fustanin e natAi??s, DhuratAi??s i kishte dal thitha, njAi?? detaj ky tAi?? cilin duket se ajo nuk e ka vAi??rejtur. NjAi?? imazh si ky, nuk i lAi?? shumAi?? vend imagjinatAi??s mashkullore, shkruan portali Lajmi.net. Per te pare me teper kliko ne re klame apo videon me poshte.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: