Djali nga Puka: NatAi??n e parAi?? nAi?? shtrat mAi?? la me gojAi??hapur, nuk e prisja

NjAi?? djalAi?? ka vendosur tAi?? martohet me vajzAi??n e zemrAi??s, ama motivi i tij tAi?? lAi?? gojAi??hapur.

ai???Nuk ka si vajzat shqiptare. Goja i prish se kAi??shtu janAi?? tAi?? kulluara.

PAi??rshendetje Filozofia, jam njAi?? 27-vjeAi??ar nga Puka, por jetoj nAi?? mes tAi?? LondrAi??s.

Kam kaluar plot vajza tAi?? tAi?? gjitha kombAi??sive, por mendjen gjithmonAi?? e kam pasur me marr njAi?? shqipe.

Me njAi?? nga vajza e shumta qAi?? flisja nAi?? Facebook, mAi?? eci muhabeti sepse dukej e hedhur, e qeshur, e lirshme edhe krijova idenAi?? se me kAi??tAi?? do ta kAi??pus.

Normal jo pAi??r qAi??llime serioze se kisha krijuar idenAi?? qAi?? kishte pasur eksperienca.

Edhe nAi?? verAi?? kur erdha mendova me kAi??tAi?? po kAi??naqem e nga ana tjetAi??r po shoh pAi??r seriozisht ndonjAi?? vajzAi?? qAi?? kishin nAi?? listAi?? gratAi?? e fisit.

U takuam, mAi?? super ngjiti edhe ma e mirAi?? se nAi?? chat edhe erdhi momenti qAi?? i kAi??rkova me fjet bashkAi??. Nisi duke ma shmang, por mendova po mAi?? bAi??n si e ndershme.

Isha gati me u nda, por mAi?? tAi??rhiqte se kaloja shumAi?? mirAi?? me tAi??.

Edhe kAi??shtu qAi?? derisa njAi?? natAi?? para se tAi?? kthehem nAi?? LondAi??r kjo vjen me mua dhe kuptova qAi?? ishte e virgjAi??r.

Nuk mund ta besoja, por u lumturova shumAi??. Tani kthehem dhe do e fejohemi. Ja pra qAi?? sai??i??ka si vajzat shqiptareai??i??ai???, shkruan ai.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: