Doganieri Zviceran kap shqiptarin me 9 KG Suxhuk Kosove lexo cka i thot Shqiptari

Dikush e ka postuar njAi?? ngjarje qAi?? ka ndodhur nAi?? kufirin e ZvicrAi??s ku protagonist ishte njAi?? shqiptar qAi?? kishte marrAi?? me vete 9KG soxhuk. Por ajo qAi?? i kishte ndodhur nAi?? kufi dhe veprimi i tij Ai??shtAi?? thjeshtAi?? legjendar.Ju sjellim mAi?? poshtAi??, rrAi??fimin e njAi?? shqiptari qAi?? jeton nAi?? gurbet i cili pAi??rshkruan skenAi??n kAi??shtu: ai???Legenda jemidoganieri zvicron e roku shipen me 9kg suxhuk ne kufiai??i??dhe i tha:hudhe suxhukun ne kontanjer,ose zurA?ckai??i??shipja zurA?ck tha, shkoj nja 100m larg kufirit dhe u ul dhe filloj ta hane suxhukun,i doxh nja 3 lakaai??i??i ra keq .. Shtyp ne reklam per te lexuar ngjarjen e plote te rastit

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: