DramA� nA� Madrid, ylli i Realit humb vitin prej problemit nA� zemA�r

Lajm i keq pA�r trajnerin Zinedine Zidane. MbrojtA�si i djathtA� i Real Madridit, Dani Carvajal, raportohet se do tA� jetA� jashtA� fushave pA�r tA� paktA�n dy muaj.25-vjeA�ari nuk ka asnjA� dA�mtim, por vuan nga njA� infeksion viral qA� i ka sjellA� probleme nA� zemA�r dhe kjo po e pengon tA� jetA� nA� maksimumin e formA�s. Spanjolli ka nevojA� pA�r shumA� pushim, sepse kjo A�shtA� njA� sA�mundje shumA� e vA�shtirA� pA�r ta��u trajtuar, sidomos kur bA�het fjalA� pA�r njA� futbollist profesionist.Kampioni i EvropA�s nuk mund tA� nxitohet pA�r ta��u rikthyer nA� fushA�. RiaftA�simi i tij do tA� ndiqet me kujdes nga stafi mjekA�sor i klubit madrilen dhe kjo do tA� thotA� se viti 2017 pA�r tA� mund tA� quhet i mbyllur

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: