E dAi??rgoi nusen tek vjehrra por tAi?? riut nga Kamza i ndodh gjAi??ma, pas dy ditAi??shai??i??

NjAi?? 23-vjeAi??ar nga Kamza ka vAi??nAi?? alarmin nAi?? polici, pasi prej 2 ditAi??sh bashkAi??shortja e tij Ai??shtAi?? zhdukur pa lAi??nAi?? gjurmAi??.
Burime zyrtare nga policia bAi??nAi?? me dije se shtetasi me iniciale I. N., banues nAi?? Laknas pohoi se gruaja e tij 21 vjeAi??e me inicialet D.N nuk ishte kthyer nAi?? banesAi??n e tyre. Ai tha para oficerAi??ve tAi?? policisAi?? se gruaja e tij kishte qenAi?? tek nAi??na e saj, ndAi??rsa mAi?? pas do tAi?? vinte nAi?? shtAi??pinAi?? e tyre.
ai???MAi?? datAi?? 26.11.2011, shtetasi I. N., 23 vjeAi?? banues nAi?? Laknas, KamAi??z ka bAi??rAi?? kallAi??zim se mAi?? 25.11.2017, rreth orAi??s 15:00, Ai??shtAi?? larguar nga banesa.
Kliko reklamen nese nuk shfaqet teksti i plote.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: