E FUNDIT : Dit zie per Kosoven,vdes figura me publike ngushllime familjarve |VIDEO|

Ajo Ai??shtAi?? bAi??rAi?? pjesAi?? e njAi?? videoje humoristike, (humor i zi nAi?? fak), ku sAi?? bashku me aktorin Kalemi, ku improvizon vdekjen e saj.Aktori nAi?? kAi??tAi?? rast Ai??shtAi?? ai qAi?? vajton pAi??r vdekjen e saj, ndAi??rsa Linda e veshur me fustan tAi?? bardhAi?? qAi??ndron sikur tAi?? kishte ikur me tAi?? vAi??rtetAi?? nAi?? botAi??n tjetAi??r.Nuk Ai??shtAi?? hera e parAi?? qAi?? Linda improvizon vdekjen e saj, vetAi??m pak kohAi?? mAi?? parAi?? ajo publikoi njAi?? foto teksa ishte e shtrirAi?? totalisht nAi?? tokAi??ai??i??
shtyp rekklamm e meposhtme dhe prit 5 sekonda per te pare videon dritherueseai??i??

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: