E FUNDIT : Djali i Hashim ThaAi??it problem me sigurimin ne Disko, A e dini kush eshte Baba jem? Ko mju kall krejt (VIDEO)

Endrit ThaAi??i Ai??shtAi?? djali i vetAi??m i Presidentit te Kosoves, Hashim ThaAi??it. Ai pAi??r nga pamja fizike ngjan mAi?? tepAi??r mAi?? tAi?? atin se sa nAi??nAi??n, Lumnijen.
Ai falAi?? prindAi??rve pasanikAi??, gAi??zon njAi?? jetAi?? tAi?? mirAi?? luksoze. Se Ai??farAi?? jetAi?? bAi??n Endriti kAi??tAi?? na e tregojnAi?? mAi?? sAi?? miri fotografitAi?? e tij tAi?? shpAi??rndara nAi?? rrjetet sociale.Por sipas disa burimeve Endrit ThaAi??i Ai??shtAi?? ngatAi??rruar me sigurimin e njAi?? diskoteke.
(Shtyp mAi??poshtAi?? dhe shikoje)

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: