E fundit harroni zgjedhjet nAi?? KosovAi?? / Tronditet ShqipAi??ria , sapo ndodhi ka tAi?? vdekur e tAi?? plagosur ai??i??

Dy persona kanAi?? mbetur tAi?? plagosur dhe disa te vdekur pas tAi?? shtAi??nave me armAi?? zjarri nAi?? ShAi??ngjin tAi?? LezhAi??s.

Policia e LezhAi??s bAi??n me dije se, njAi?? prej tAi?? plagosurve Ai??shtAi?? K.B 50 vjeAi??, ndAi??rsa personi tjetAi??r nuk Ai??shtAi?? identifikuar ende.

Nuk dihen shkaqet e konfliktit, por policia ka mbAi??rritur nAi?? vendngjarje, dhe po hetonpAi??r zbardhjen e saj.

Dy personat e plagosur janAi?? dAi??rguar me urgjencAi?? nAi?? spital ku po u jepet ndihma e parAi?? mjekAi??sore./cudira.net/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: