Wednesday , 14 November 2018

E FUNDIT : Kjo eshte Klinika e pare ne Tirane, ku mjeket punojne gjysme te zhveshura |VIDEO|

Eshte hapur klinika e pare ne Tirane ku doktorreshat punojne gjysme te zhveshura, gje qe ka ber buje te madhe ne rrjetet sociale, a eshte kjo diqka per ti afruar klientet me shume, te afermt me burimet tona nuk kan ber te ditur ende diqka ne lidhje me kete lloj biznesi i cili nuk eshte degjuar kohe me pare, megjithat ne nje intervist ku shihet njera nga doktorreshat duke treguar hollsisht se ku gjenden qfar bejne mund ta shifni duke shtypur Rekk;lammen(Kutin) me poshte.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: