E FUNDIT / Sapo ndodhi tronditet e gjith Shqipria para 15 minutash nAi?? LaAi??.. (Pamje)

NjAi?? ngjarje e denjAi?? pAi??r skenarAi?? filmash Ai??shtAi?? regjistruar nAi?? orAi??t e mbrAi??mjes nAi?? LaAi??. NjAi?? i person i kAi??rkuar prej tre vitesh, dyshohet se ka qAi??lluar me armAi?? zjarri nAi?? drejtim tAi?? efektivAi??ve tAi?? policisAi??, pasi kAi??ta tAi?? fundit u vunAi?? nAi?? ndjekje tAi?? tij.Sipas tAi?? dhAi??nave paraprake, bAi??het ai??i??

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: