E mbani mend kAi??ngAi??taren shqiptare Elsa Lila, sai??i??do ta besoni sa ka ndryshuar tani

NAi??na dhe bashkAi??shorti i ardhshAi??m, Miraldi, i bAi??nAi?? ElsAi??s njAi?? surprizAi?? nAi?? studion e ai???TAi?? DielAi??s Shqiptareai???.
Duke qenAi?? shumAi?? tAi?? lidhura bashkAi??, si zonja Sanije ashtu edhe e bija Elsa po e pAi??rjetojnAi?? me vAi??shtirAi??si faktin se kjo e fundit kAi??tAi?? vit do tAi?? martohet. Sanija mendon se po bAi??het pengesAi?? pAi??r lumturinAi?? e ElsAi??s me Miraldin, tAi?? cilAi??t kanAi?? 6 vite bashkAi??. PAi??r kAi??tAi?? iu drejtua ai???Ka njAi?? mesazh pAi??r ty.ai???Fillimisht, zonja Sanije e bAi??ri tAi?? bijAi??n tAi?? besonte se ishte aty pAi??r tai??i??i kAi??rkuar ta shtynte martesAi??n edhe pAi??r nja dy vite, sepse e kishte shumAi?? tAi?? vAi??shtirAi?? tAi?? ndahej prej saj. Elsa zuri tAi?? qante.
Klikoni mbi reklamenme poshte shiko videon e ploteai??i??.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: