E mbani mend Mimoza LlasticAi??n? Ajo sot Ai??shtAi?? mami dhe shumAi?? joshAi??se

E mbani mend Mimoza LlasticAi??n, vajzAi??n e vogAi??l dhe tAi?? pAi??rkAi??dhelur qAi?? kishte naze e teka? E kemi fjalAi??n pAi??r personazhin qAi?? ka luajtur vite mAi?? parAi?? aktorja Zhaklina Dhimojani.

Ndoshta fAi??mijAi??t e sotshAi??m nuk e kanAi?? mundAi??sinAi?? tAi?? shikojnAi?? kAi??tAi?? personazh, pasi dita e tyre Ai??shtAi?? e zAi??nAi?? duke parAi?? filma tAi?? animuar tAi?? ndryshAi??m nga ata qAi?? shikonin njAi?? herAi?? e njAi?? kohAi?? fAi??mijAi??t deri nAi?? vitet ’90, ama sot duam t’ju tregojmAi?? pAi??r ndryshimin e madh tAi?? asaj aktores sAi?? vogAi??l.

Zhaklina Ai??shtAi?? njAi?? zonjAi?? e vAi??rtetAi?? nAi?? ditAi??t e sotme, e rritur, e maturuar dhe me njAi?? jetAi?? personale, edhe pse larg ShqipAi??risAi?? dhe syrit tAi?? mediave e tAi?? kamera.

Ajo Ai??shtAi?? nAi??nAi?? e njAi?? vajze, AleksAi??s dhe bashkAi?? me tAi?? shoqin qAi?? Ai??shtAi?? jurist, jeton nAi?? BernAi?? tAi?? ZvicrAi??s.

Nga vogAi??lushja e llastuar qAi?? nuk e hante bukAi??n sepse ia kishin lAi??pirAi?? gjalpin, ka ngelur ndoshta vetAi??m shpirti prej fAi??mije, pasi pamja e saj ka ndryshuar tej mase.

Shikojeni vetAi??…

order septilin syrup

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: