E mbani mend plakAi??n dashakeqAi??se nAi?? serialin NAi??na, ajo Ai??shtAi?? njAi?? zonjAi?? e vAi??rtetAi?? me flokAi?? tAi?? kuqe

Meral Ai??etinkaya , aktorja turke nAi?? moshAi?? tAi?? shtyrAi??, ka ditur qAi?? pAi??r mrekulli ta luaj rolin e saj nAi?? serlian, NAi??na.

NjAi?? nAi??nAi?? e cila nAi?? telenovelAi?? hynAi?? qAi?? tAi?? hakmerret pAi??r vrasjen e birit tAi?? saj, ballafaqohet me shumAi?? tAi?? papritura, pAi??rcjell ORAvip.
PavarAi??sisht qAi?? nAi?? serial luan njAi?? rol negativ, aktorja nAi?? fjalAi?? nAi?? jetAi??n reale, Ai??shtAi?? njAi?? zonjAi?? e vAi??rtetAi??. Meral , pavarAi??sisht moshAi??s, ka njAi?? stil shumAi?? tAi?? veAi??antAi??ai??i??
Shtypeni linkun e rekljamimit me poshte dhe shikoni.. te verteten.. Fotografi te pa besueshme..

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: