Thursday , 13 December 2018

E si mund ti ikte Noizyt e të mos e thumbonte Stressin, ksaj radhe e ka myt krejt …


Noizy u bë temë e medieve rozë për përleshjen mes tij dhe Cozmanit.
Por, edhe pse kanë kaluar disa ditë nga kjo përleshje e armatosur, reperi nga Shqipërisë vazhdon me provokimet e tij.
“Lidhjet e forta thojn illuminati, jo jom p9 shok Pse t’vjen inati?! #MidisTirone”, ka shkuar Noizy në Instagram.
benz

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: