E vogAi??l, e vogAi??l, po rroga e saj do tai??i??ju lAi?? gojAi?? hapur, ai???Sai??i??do ta besoni sa paguhet Melek pAi??r njAi?? seri tAi?? vetme

Beren Gokyildiz ka krijuar njAi?? karrierAi?? tAi?? suksesshme si aktore falAi?? pjesAi??marrjes nAi?? serialin turk ai???NAi??nAi??ai??? qAi?? sAi?? fundmi ka Ai??mendur edhe publikun shqiptar. VogAi??lushja madje Ai??shtAi?? nderuar edhe me disa Ai??mime tAi?? rAi??ndAi??sishme pAi??r rolin e Melek nAi?? serial. Por a e merrni dot me mend sesa paguhet ajo pAi??r njAi?? seri tAi?? vetme? Ne rrjetin social Nena e saj ka publikuar nje foto dhe ka treguar se sa paguhet vajza e saj per nje seri te vetme, per me shume shtypni posht reklamenn dhe ju hapet foto:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: