EMOCIONUESE: Si reagoi gruaja kur e pa ish tAi?? dashurin pas 30 vitesh (Pamje)

Artistja Marina Abramovic ka emision tAi?? sajin ku mbledh persona tAi?? panjofshAi??m dhe ai???fletai??i?? me ta pAi??rmes shikimit.
Por, Marina, ka pasur njAi?? mysafir tAi?? veAi??antAi?? nAi?? njAi?? nga emisionet e kAi??tij formati.
Ajo dhe Ulay, nAi?? vitet e 70-ta ishin nAi?? lidhje dhe pAi??r shkaqe tAi?? ndryshme lidhja e tyre pAi??fundoi. Ky i fundit vendosi tAi?? shfaqej nAi?? emisionin e saj dhe tai??i??i shfaqet asaj pAi??rballAi??

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=OS0Tg0IjCp4

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: