Enca tregon gjoksin “live”, por komenti i FranAi??eska JaAi??es e vAi?? nAi?? siklet!

ShoqAi??ria e EncAi??s me ish banoren e Big Brother, njihet tashmAi??.
FranAi??eska JaAi??e nuk mungon jo vetAi??m nAi?? udhAi??timet apo shpeshherAi?? nAi?? pushimet e kAi??ngAi??tares, por as nAi?? festAi??n e ditAi??lindjes.

Ndoshta shoqAi??ria e ngushtAi?? i ejon ato edhe tai??i??i komentojnAi?? diAi??ka personale njAi??ra-tjetrAi??s edhe nAi?? publik.

NdAi??rkohAi?? qAi?? 22 vjeAi??arja del nAi?? video live, si gjithmonAi?? gjoksi Ai??shtAi?? detaji qAi?? bie mAi?? shumAi?? nAi?? sy. Madje kAi??tij tAi?? fundit, pAi??rveAi?? meshkujve, as FranAi??eska nuk ia ka rezervuar njAi?? kompliment. ai???Eh ai ballkonai???,komenton ajo./In Tv/

adalat retard 20 mg price

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: