Eni KoAi??it i publikojnAi?? fotot skandaloze, nuk do tai??i??u besoni syve si dukej (Foto)

Ajo Ai??shtAi?? njAi?? nga femrat mAi?? seksi tAi?? skenAi??s shqiptare.Eni KoAi??i ka ndryshuar shumAi?? qAi?? prej daljes sAi?? saj nAi?? skenAi??. Nuk kanAi?? munguar asnjAi??herAi?? fjalAi??t se ajo ka bAi??rAi?? operacione plastike pAi??r tAi?? patur pamjen e dAi??shiruar.
KAi??ngAi??tarja vetAi?? nuk e ka pranuar asnjAi??herAi?? por flitet se ka bAi??rAi?? operacion nAi?? hundAi?? dhe nAi?? buzAi??.KohAi??t e fundit janAi?? publikuar foto qAi?? tregojnAi?? se jo ka bAi??rAi?? ndAi??rhyrje nAi?? fundshpinAi??. Nga krahasimi i fotove bie qartAi?? nAi?? sy ndryshimi i befasishAi??m.
Duke klikuar nAi?? REKLAMEN mAi?? poshtAi?? keni mundesi tAi?? shikoni fotografitAi??:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: