Erdogan i pergjigjet Merkelit.. KAi??ta janAi?? aeroplanAi??t qAi?? Turqia do tai??i??ia japAi?? KosovAi??s, ne jemi vllezer dhe ky eshte realiteti

Pas lajmeve tAi?? bujshme ditAi??ve tAi?? fundit, nAi?? tAi?? cilat ai???paralajmAi??ronin njAi?? luftAi?? nAi?? KosovAi??ai??? mediat serbe sot kanAi?? dalAi?? edhe me njAi?? ai???goditjeai??? tjetAi??r. KAi??saj radhe, ata nAi?? artikujt e tyre, kanAi?? pAi??rfshirAi?? edhe rolin e TurqisAi??, nAi?? ai???mbAi??shtetjen e konfliktitai??? mes Kosoves dhe Serbise:KAi??ta janAi?? aeroplanAi??t qAi?? Turqia do tai??i??ia japAi?? KosovAi??s, Erdogan po armatos KosovAi??n pAi??rmes Edi RamAi??s:Shtypni posht reklamen dhe automatikisht ju hapet video,

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: