Fitorja ndaj Ajaxit iu jep tifozA�ve shqiptarA� tA� Unitedit a�?shansin mA� tA� mirA� nA� jetA�a�?

TifozA�t shqiptarA� tA� Manchester Unitedit e kanA� njA� arsye mA� tepA�r pA�r t’iu gA�zuar triumfit nA� LigA�n e EvropA�s.
Kjo pasi qA� United tani ka siguruar pjesA�marrjen nA� finalen e SuperkupA�s sA� EvropA�s, qA� zhvillohet nA� Shkup.

TifozA�t shqitparA� tA� Unitedit kanA� njA� mundA�si fantastike pA�r tA� parA� nga afA�r skuadrA�n e tyre, pasi qA� ajo luan shumA� afA�r, nA� qytetin shqiptar nA� Maqedoni, pA�rcjellA� a�?Lajmi.neta�?.

United takohet nA� sfidA�n e SuperkupA�s sA� EvropA�s me fituesin e LigA�s sA� KampionA�ve, ku nA� finale janA� Real Madrid dhe Juventus.

Sfida e SuperkupA�s 2017 zhvillohet mA� 8 gusht, para fillimit tA� kampionateve pA�r sezonin e ri. /Lajmi.net/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: