FLET TURISTJA ITALIANE: VI CDO VIT NAi?? SHQIPAi??RI VETAi??M TAi?? NGOPEM MEai??i??

Pershendetje rrefimi im eshte ky,jam nje grua nga Italia, para 5 vitesh erdha nAi?? Shqiperi pAi??r tAi?? vizituar ShqipAi??rinAi??, por prej asaj dite mendjen e kam vetem te ShqipAi??ria sepse mAi?? ndodhen shumAi?? gjAi??ra tAi?? bukura. Po ashtu dua tju tregoj edhe ngjarjAi??n qAi?? mAi?? ndodhi nAi?? qytetin e TiranAi??s, e bAi??ra nje treshe me dy cunat njAi??ri mAi??..:Per vazhdim shtyp rekklamm dhe shikojeni videon:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: