Shtiret se Ai??shtAi?? homoseksual, por nuk len femer pa e puth ne rrugAi??..

NjAi?? shakaxhi i internetit, qAi?? mban njAi?? kanal nAi?? YouTube ku poston shaka tAi?? ndryshme, ka pAi??rfituar shumAi?? nga shakaja e tij.

NAi?? videon e publikuar nAi?? YouTube me emrin ai???Shakaja e Puthjesai??i??, djaloshi shihet duke u shtirAi?? se Ai??shtAi?? homoseksual vetAi??m pAi??r tai??i??iu treguar meshkujve se sa e lehtAi?? Ai??shtAi?? tAi?? puthAi??sh njAi?? femAi??r.
Shtypeni linkun e rekljamimit me poshte dhe shikoni se cfar iu ben femrave..

LINK

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: