Futet nAi?? morg pAi??r tai??i??i dhAi??nAi?? lamtumirAi??n e fundit gruas sAi?? ndjerAi??, e zAi?? infermierin duke bAi??rAi?? seks me kufomAi??n e saj ai??i?? aty filloi kaosi (Pamje)

NjAi?? burrAi?? i cili kishte mbetur zemAi??rthyer pas vdekjes sAi?? grua, kishte mbetur i shokuar kur kishte zAi??nAi?? infermierin duke bAi??rAi?? seks me kufomAi??n e gruas sAi?? tij, nAi?? momentin kur u fut nAi?? spital pAi??r tai??i??i dhAi??nAi?? lamtumirAi??n e fundit.
Ai kishte rrahur aq keq maniakun seksual, i cili mAi?? pas Ai??shtAi?? dorAi??zuar nAi?? polici nAi?? qytetin La Paza nAi?? Boliviai??i??Ja Video e tmershme, klikoni videon e reklames dhe shikoeni:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: