Gjest i pahijshA�m nga Griezmann, nuk e pA�rshA�ndet shokun e skuadrA�s (Video)

Antonie Griezmann duket se nuk ka marrA�dhA�nie tA� mira me qendA�rmbrojtA�sin e Real Madridit, Raphael Varane

MbrojtA�si i Real Madridit, Raphael Varane sot i A�shtA� bashkuar kombA�tares sA� FrancA�s nA� pA�rgaditjet pA�r ndeshjet kualifikuese tA� KupA�s sA� BotA�s.

Ai A�shtA� pA�rshA�ndetur nga lojtarA�t dhe trajneri Didier Deshamps pA�r suksesin nA� LigA�n e KampionA�ve, ku e fitoi pA�r herA� tA� dytA� radhazi.

I vetmi lojtarA� qA� ka injoruar Varane ka qenA� sulmuesi i Atletico Madridit, Antonie Griezmann, i cili pikA�risht ishte eliminuar nga Reali pA�r herA� tA� katA�rt radhazi nA� LigA�n e KampionA�ve.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: