Gruaja nga KukAi??si: I thashAi?? nuk dua, burri mAi?? mpiu trupin kur erdhi

NjAi?? grua nga KukAi??si thotAi?? se i shoqi e ka tradhAi??tuar me ish-tAi?? dashurAi??n e tij, ndaj po mendon divorcin. Kjo Ai??shtAi?? historia e rrAi??fyer .

ai???MirAi??mbrAi??ma faqja. Edhe mua mAi?? ka tradhAi??tuar burri, ndoshta jo vetAi??m njAi?? herAi??, por kAi??tAi?? hera e kam faktuar.

Ne jemi rritur tAi?? dy nAi?? KukAi??s edhe familja pAi??r mua Ai??shtAi?? e shenjtAi??, ama pAi??r burrin tim rAi??ndAi??si paskan aventurat.

MAi?? burrin kemi 7 vite martesAi??, pAi??r mua ka qenAi?? mashkulli i parAi?? qAi?? kam fjetur, kurse burri para meje ka pasur njAi?? histori me njAi?? vajzAi?? qAi?? unAi?? e kam pasur nAi?? gjimnaz.

Me kAi??tAi?? vajzAi??n mAi?? ka tradhAi??tuar, kur unAi?? kam qenAi?? shtatzAi??nAi??.

E zbulova sepse kjo mAi?? shkroi nAi?? Facebook nga njAi?? adresAi?? false e mAi?? tregoi tAi??rAi?? historinAi?? se si kAi??ta tAi?? dy bAi??nin marrAi??dhAi??nie te shtAi??pia e vjehrres time qAi?? Ai??shtAi?? nAi?? LondAi??r.

MAi?? Ai??shtAi?? mpirAi?? trupi komplet kur mAi?? erdhi pAi??rgjigjia qAi?? po unAi?? dhe burri yt kemi shkuar edhe nAi?? shtrat, se unAi?? chat-ova me kAi??tAi?? vajzAi??n.

Edhe nAi?? atAi?? shtAi??pi qAi?? unAi?? e laj Ai??do javAi?? dhe e ajros, ja paskam bAi??rAi?? burrit gati vendin.

Ndihem shumAi?? keq. FAi??mijAi??n e kam tAi?? vogAi??l, por nuk e duroj dot kAi??tAi?? gjendje.

Burrit kur i thashAi?? nuk ma mohoi edhe mAi?? tha qAi?? aventurAi?? e momentit ishte edhe me mua ka djalAi?? e sai??i??mAi?? ndAi??rron me asnjAi??.

Kjo Ai??shtAi?? Ai??menduri sepse pAi??r tAi?? unAi?? qenkam vetAi??m nAi??na e djalit, madje i thashAi?? qAi?? nAi??se mAi?? sheh me kAi??tAi?? sy unAi?? nuk e dua kAi??tAi?? marrAi??dhAi??nie. Por edhe tAi?? ndahem mAi?? vjen turp nga opinioni.

I thashAi?? vjehrrAi??s nAi?? LondAi??r nAi?? telefon gjithAi??ka dhe mAi?? tha: LAi??re qenin, se ashtu ka qenAi?? ai qAi?? i vogAi??l i papAi??rgjegjshAi??m.

NAi?? fakt burri me prindAi??rit e tij nuk shkon mirAi??, e tani po e kuptoj pse, se fajin e ka ky imi qAi?? nuk bAi??het pAi??r shtAi??pi as tani qAi?? ka fAi??mijAi??.

Ai??farAi?? mAi?? kAi??shilloni?ai???, shkruan ajo.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: