Harrojeni a�?Milaim Zekena�? shiko se cfar i ndodhi Riges para 15 minutasha�� (Video)

LAJMI FUNDIT / Harrone Milaim Zeken sapo i ndodhi kjo gje Riga Gosalcita��
Lajmi per rrahjen e Milaim Zekes ka bere buj te madhe ne rrjetet sociale por sot i ka ndodhur nje gje e tmerrshme Riga Gosalcit ne gjykate ku thuhet se ajo do te mare nje denim te rende, Po ashtu eshte vendosur edhe per te dyshuarin tjeter, Ja dhe video direkt nga gjykata ku shihet edhe Riga, shikoni videon ne vijima��

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: