Hashashi apo alkooli? Vjen pAi??rgjigja se cili Ai??shtAi?? mAi?? i dAi??mshAi??m, nuk do befasoheni

Alkooli apo kanabisi? Shkenca mAi?? nAi?? fund ka arritur nAi?? njAi?? pAi??rfundim se cili prej dy substancave Ai??shtAi?? mAi?? shumAi?? i dAi??mshAi??m dhe rezultati nuk Ai??shtAi?? aspak befasues.
NAi??se ndonjAi??herAi?? keni menduar se kush Ai??shtAi?? mAi?? e keqe, pijet alkoolike apo hashashi, tani keni fjalAi??n e shkencAi??s.NjAi?? studim i i kryer nga ekipi i ai???IFLSSicenceai??? ka nxjerrAi?? pAi??rfundimin qAi?? kanabisi nAi?? tAi?? vAi??rtetAi?? as qAi?? iu afrohet pasojave negative qAi?? shkakton alkooli.Nese nuk shfaqet teksti i plote shtype reklamen me poshte

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: