Horoskopi 20 Tetor

Dashi

Do jeni me te dAi??shirueshAi??m se kurrAi?? sot na partneri juaj dhe do kaloni momente te paharrueshme pranAi?? tij. Dita do jete si njAi?? Ai??ndAi??rr e mrekullueshme. Beqaret nga ana tjetAi??r do kenAi?? takime pa fund dhe do e gjejnAi?? shpejt ata qe kane dAi??shiruar. PAi??r shkak te shpenzimeve te mAi??dha, situata financiare nuk do jete shume e qAi??ndrueshme. Kujdes!

 

Demi

Ndjenjat pAi??r partnerin do jene edhe me te thella sot. Do dashuroheni ne pafundAi??si dhe Ai??do gjAi?? do shkoje pAi??r mrekulli. Edhe beqaret nga ana tjetAi??r do kenAi?? dashuri me shikim te pare, megjithatAi?? nuk duhet te nxitohen pAi??r asgjAi??. Ne planin financiar do i menaxhoni me shume kujdes te ardhurat dhe fatmirAi??sisht nuk do keni as problemin me te vogAi??l.

 

Binjaket

Do grindeni kot se koti me partnerin tuaj sot dhe dita do jete e paqAi??ndrueshme. Mos i kaloni limitet sepse do futeni ne njAi?? tunel te erret. Beqaret edhe pse do kenAi?? mundAi??si te shumta pAi??r takime nuk duhet te bAi??jnAi?? asnjAi?? Ai??menduri. Ai??do gjAi?? duhet te realizohet ne kohen e vet. Ne planin financiar duhet te merrni masa drakonike sepse pAi??rndryshe nuk keni pAi??r tai??i??ia dale mbanAi??.

 

Gaforrja

AsnjAi?? planet nuk do ndikoje tek jeta sentimentale e Ai??ifteve sot, prandaj Ai??do gjAi?? do varet nga sjellja juaj. Mos u tregoni impulsive dhe te paduruar. Beqaret do jene gjithAi?? kohAi??s ne kAi??rkim, por nuk do e gjejnAi?? atAi?? qe kane Ai??ndAi??rruar gjithAi?? kohAi??s. Financat nuk do jene te mira dhe kjo do jete njAi?? shqetAi??simi i juaji pAi??r gjithAi?? kohen. Tregohuni te kujdesshAi??m me shpenzimet.

 

Luani

Sot duhet te merrni ne dorAi??n fatin e jetAi??s suaj ne Ai??ift dhe duhet ta pAi??rforconi lidhjen qe keni krijuar. Partneri do beje te njAi??jtAi??n gjAi?? dhe gjithAi??ka do shkoje me se miri. Beqaret do kenAi?? shume mundAi??si te gjejnAi?? personin ideal. Shume shpejt ata nuk do ndihen me vetAi??m. Ne planin financiar nuk duhet ne asnjAi?? mAi??nyrAi?? te kryeni shpenzime te tejskajshme sepse do keni shume vAi??shtirAi??si me vone.

 

Virgjeresha

Do ndiheni mire sot pranAi?? atij qe dashuroni dhe nuk do keni debate te forta. Te dy do tregoheni me tolerante dhe me te kuptueshAi??m se disa dite me pare. Beqaret me shume gjasa do e gjejnAi?? personin ideal dhe do ndihen te plotAi??suar ne kAi??tAi?? plan. Ne planin financiar do iu gjeni zgjidhje te gjitha problemeve qe keni pasur dhe do ndiheni me te qete.

 

Peshorja

Ata qe janAi?? ne Ai??ift do e adhurojnAi?? personin qe kane ne krah dhe do ndihen te gatshAi??m te bAi??jnAi?? Ai??do lloj sakrifice pAi??r te qAi??ndruar gjithAi?? kohAi??s me te. Beqaret do takojnAi?? shume persona qe do iu ngjajnAi?? me atAi?? qe kane Ai??ndAi??rruar, por ne te vAi??rtetAi?? nuk do jene te njAi??jtAi??. Kujdes me hapat qe do hidhni. Ne planin financiar do iu duhet te merrni vendime te rAi??ndAi??sishme.

 

Akrepi

Dite e shkAi??lqyer pAi??r te dashuruarit. Momentet e lumtura do jene te shumta gjate kAi??saj dite kAi??shtu qe shfrytAi??zojini sa me shume qe te mundeni. Beqaret do jene mjaft tAi??rheqAi??s dhe do arrijnAi?? ta bAi??jnAi?? pAi??r vete personin qe do pAi??lqejnAi??. Ne planin financiar do jete Saturni ai qe ua ndriAi??oje rrugAi??n dhe do iu nxite te tregoheni me te kujdesshAi??m me shpenzimet.

 

Shigjetari

Edhe pse partneri Ai??shtAi?? shume kokAi??forte, sot do arrini te rivendosni bashkAi??punimin ne Ai??ift. Do tregoheni pak me tolerante dhe te kuptueshAi??m me atAi?? qe keni ne krah. NAi??se zemra juaj Ai??shtAi?? ende e lire mundAi??sitAi?? pAi??r te gjetur personin e duhur do jene te pakta kAi??shtu qe qAi??ndroni me miqtAi??. Ne planin financiar do pAi??rballeni me disa vAi??shtirAi??si. Kujdes!

 

Bricjapi

Mos kAi??rkoni gjate gjithAi?? kohe te jeni ne qendAi??r te vAi??mendjes dhe partneri te qAi??ndrojAi?? gjithAi?? kohAi??s me ju sepse nuk do iu plotAi??sohen dAi??shirat. Ai??do gjAi?? e ka njAi?? kufi, mos e tejkaloni atAi??. Beqaret ka mundAi??si te fillojnAi?? njAi?? aventure shume te bukur dashurie. PAi??r financat do jeni paksa te shqetAi??suar sepse ato nuk do jene ne gjendjen me te mire. Me pak durim dhe kujdes mund tai??i??ia dilni.

 

Ujori

NAi??se kohet e fundit jeni pAi??rballur me vAi??shtirAi??si dhe debate te forta ne jetAi??n sentimentale, sot ka ardhur koha tai??i??i zgjidhni ato dhe te qetAi??soheni. Ai qe keni ne krah do kAi??rkojAi?? falje pAi??r gabimet qe ka bere. Beqaret do kenAi?? takime joshAi??se, por nuk do ndihen te sigurte pAi??r te filluar menjAi??herAi?? njAi?? lidhje. Rrethanat nuk do jene te favorshme pAi??r pAi??rmirAi??sime te financave.

 

Peshqit

Duhet te tregoheni me te sinqerte me partnerin tuaj gjate kAi??saj dite nAi??se doni qe emocionet te jene edhe me te mAi??dha me vone. NAi??se nga ana tjetAi??r jeni beqare duhet te luani me sharmin dhe aftAi??sinAi?? tuaj joshAi??se. Pritet te keni fat ne dashuri. Ne planin financiar nuk duhet te shpenzoni kuturu sepse do keni probleme shume te mAi??dha. Tregohuni me largpamAi??s.

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: