I bindur se jeleku i tij i ri antiplumb Ai??shtAi?? i papAi??rshkueshAi??m ai??i?? urdhAi??ron mikun ta qAi??llojAi?? me kallashnikov nga 10 metra largAi??si ai??i?? shpAi??ton pa asnjAi?? lAi??ndim (Video)

Pronari i njAi?? kompanie qAi?? merret me prodhimin e pajisjeve ushtarake nAi?? UkrainAi??, ishte aq shumAi?? i bindur qAi?? produkti i tij mAi?? i ri ai??i?? jeleku antiplumb Ai??shtAi?? i papAi??rshkueshAi??m, sa qAi?? i kAi??rkoi njAi?? bashkAi??punAi??tori qAi?? ta qAi??lloj me pushkAi?? automatike Kalashinikov AKM, derisa ai kishte veshur jelekun e ri antiplumb.

Vyacheslav Nalyvaiko pAi??r asnjAi?? moment nuk Ai??shtAi?? penduar qAi?? i kishte dalur pAi??rpara tytAi??s sAi?? pushkAi??s automatike, pasi gjithmonAi?? kishte besuar se produkti i tij mAi?? i ri Ai??shtAi?? shumAi?? cilAi??sor.
Shtypeni linkun e rekljamimit me poshte dhe shikoni cfar ndodh..

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: