I jepte para Ai??do ditAi?? vajzAi??s sAi?? varfAi??r, por ajo Ai??farAi?? pa njAi?? ditAi?? e la pa mend

Kjo video po qAi?? jep njAi?? mesazh shumAi?? tAi?? fuqishAi??m nAi?? lidhje me atAi?? se si mirAi??sjellja kurdoherAi?? kthehet nAi?? jetAi??.

Djaloshi i cili pAi??rkundAi??r ndihmAi??s qAi?? ofronte Ai??do ditAi?? pAi??r njerAi??zit nAi?? lagjen e tij, nuk kAi??rkonte asgjAi?? nAi?? kAi??mbim.

Por njAi?? ditAi??, ndodhi ajo e cila atij ia mbushi sytAi?? me lot. PAi??rkundAi??r shumAi?? gjAi??rave, ai i jepte Ai??do ditAi?? njAi?? monedhAi?? vogAi??lushes e cila kAi??rkonte lAi??moshAi?? sAi?? bashku me nAi??nAi??n e saj, duke mbajtur nAi?? dorAi?? njAi?? letAi??r nAi?? tAi?? cilAi??n shkruante ai???PAi??r edukimai??? .

Kur njAi?? ditAi?? ai duke u afruar pAi??r tAi?? dhAi??nAi??, e pa vetAi??m nAi??nAi??n duke mbetur i habitur se ku kishte vajtur vogAi??lushja.

Por me tAi?? kthyer kokAi??n, e pa atAi?? me uniformAi?? tAi?? shkollAi??s, edhe pse nAi??na e saj vazhdonte tAi?? kAi??rkonte lAi??moshAi?? nAi?? rrugAi??.

AtAi?? e donin tAi?? gjithAi?? dhe nga ky gjest tAi?? gjithAi?? u habitAi??n duke e admiruar edhe mAi?? shumAi??. PAi??r mAi?? shumAi?? detaje, ndiqni videon mAi?? poshtAi?? e cila Ai??shtAi?? vAi??rtetAi?? edukative dhe prekAi?? shumAi?? zemra. VAi??rtetAi??, mirAi??sjellja Ai??shtAi?? Ai??elAi??si i i shumAi?? gjAi??rave nAi?? jetAi??.

purchase styplon tablets

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: