I shpAi??rthen granata nAi?? dorAi??, sapo i nisi foto shokut (Pamje)

NjAi?? i ri rus ka vrarAi?? aksidentalisht vetAi??n pasi i ka shpAi??rthyer nAi?? dorAi?? granata.
Alexander Chechik i dAi??rgoi disa foto shokut tAi?? tij me granatAi??n nAi?? dorAi??, para se ajo tai??i??i shpAi??rthente, duke e lAi??nAi?? tAi?? vdekur.
Policia gjeti trupin e pajetAi?? dhe fillimisht u mendua pAi??r njAi?? vetAi??vrasje, por pasi zbuloi fotot qAi?? viktima i kishte nisur shokut tAi?? tij, doli nAi?? pAi??rfundimin se ngjarja ka qenAi?? aksidentaleai??i??.Ja Video e tmershme, klikoni videon e reklames dhe shikoeni:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: