Incesti, vajza akuzon babanAi?? pAi??r marrAi??dhAi??nie, ai po mAi?? kAi??rkon ta bAi??jmAi?? 3-she me mamin.. |VIDEO|

NjAi?? histori tronditAi??se vjen nga Kamza. Artur Lezo, 41 vjec babai I tre fAi??mijAi??ve Ai??shtAi?? arrestuar nAi?? datAi??n 10 maj 2015 pasi bashkAi??shortja dhe vajza e kanAi?? denoncuar pAi??r incest nAi?? familje. Vajza 18 vjecare ka deklaruar nAi?? polici se I ati ka abuzuar seksualisht me tAi?? kur ka qenAi?? nAi?? moshAi??n 12 vjecare. Askush nuk ka ditur asgjAi??, madje as nAi??na. Sipas protagonistAi??ve kjo histori Ai??shtAi?? zbuluar si shkak I njAi?? rrAi??fimi qAi?? 18 vjecarja I ka bAi??rAi?? tAi?? fejuarit tAi?? saj, duke I shpjeguar nAi?? kAi??tAi?? formAi?? dhe arsyen pse nuk ishte e virgjAi??r.
Shtypeni linkun e rekljamimit me poshte dhe shikoni rrefimin e vajzes TURP!!

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: