Jul Deda ai???demaskonai??? publikisht Bujar Qamilin, Ai??farAi?? ndodhi mbrAi??mAi?? mes dy shkodranAi??ve? (video)

KAi??ngAi??tari shkodran Bujar Qamili u bAi?? mbrAi??mAi?? pjesAi?? e spektaklit tAi?? humorit ai???2XLai???. PjesAi?? e tAi?? cilit Ai??shte edhe aktori Julian Deda.PjesAi??marrja e Qamilit ishte njAi?? sukses i garantuar, pasi dy shkodranAi??t bashkAi?? bAi??nAi?? batuta qAi?? do tAi?? mbahen mend gjatAi??.NAi?? momentin e hyrjes sAi?? Qamilit nAi?? skenAi??, Juli u fut nAi?? rol dhe e injoroi kAi??ngAi??tarin e njohur, Ai??ka shkaktoi tAi?? qeshura jo vAi??tAi??m nAi?? sallAi??.
Pasi sipas Julit, Qamili nuk i paguan bashkAi??punAi??torAi??t dhe kolegAi??t e tij. Ai??ka padyshim Ai??shtAi?? thAi??nAi?? me humor! /ShkodraNews PAi??r tAi?? shijuar batutat ju ftojmAi?? tAi?? ndiqni videon e mAi??poshtme:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: