Julian Deda shpAi??rthen ndaj Arian Ai??anit: NgatAi??rrim zorrAi??sh, mor burrAi??


Teksa ndiqte emisionin “ZonAi?? e lirAi??”, Julian Deda Ai??shtAi?? indinjuar nga fakti qAi?? Arian Ai??ani i dha mAi?? shumAi?? kohAi?? tAi?? fliste kryeministrit Edi Rama sesa aktorAi??ve qAi?? ftoi mAi?? pas nAi?? studio.
Aktori i humorit me anAi?? tAi?? njAi?? statusi nAi?? Facebook kritikon Ai??anin duke i thAi??nAi?? se nAi?? emisionin e tij ka disnivel mes politikAi??s dhe artit.
Postimi i aktorit nAi?? Facebook:
“O Ai??ani, aktorAi??t janAi?? mAi?? tAi?? rAi??ndAi??sishAi??m se kryeministri mor burrAi??. Si mundesh, qAi?? shkatAi??rruesin ta lAi??sh tAi?? flasAi?? sa tAi?? dojAi??, duke i bAi??rAi?? njAi?? shAi??rbimin tAi?? paparAi??, ndAi??rsa fton 7 artistAi??, qAi?? pAi??rpiqen ta argAi??tojnAi?? kAi??tAi?? popull dhe i interviston shpejt e shpejt se nuk ke kohAi?? pAi??r ta, duke i detyruar tAi?? thonAi?? ose “po” ose “jo”..?! P.s. NgatAi??rrim zorrAi??sh…!”, shkruan Juli.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: