Kallashi provokon rAi??ndAi??, nuk do ta besoni me Ai??kaai??i??

Valltarja mAi?? e pAi??rmendur e estradAi??s edhe pse Ai??shtAi?? tAi??rhequr shumAi?? nga jeta publike, po vazhdon tAi?? jetAi?? mAi?? e pAi??rfolura, e qAi?? nuk po i ndalAi?? provokimet as jashtAi?? skenAi??s, shkruan Kosovarja.

E provokimet e rAi??nda sai??i??di askush tai??i??i bAi??jAi?? si ajo, ku kAi??saj here ka Ai??mendur ndjekAi??sit.
PavarAi??sisht se nAi?? dorAi?? ka ushqim, nuk i ka kursyer ai???mendimet e pistaai??? , duke bashkangjitur fjalAi??t ai???si kam qef senet e voglaai??? , e qAi?? nAi?? kAi??tAi?? rast bAi??het fjalAi?? pAi??r njAi??rin nga ushqimet mAi?? tAi?? konsumuaraai??i??Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: