Kallashi shpenzoi 400 mijA� euro tek fallxhorja pA�r tA� hequr syrin e keq

Prokuroria e Bolzanos nA� Itali ka nisur hetimet pA�r njA� fallxhore qA� dyshohet se i ka marrA� njA� gruaje rreth 400 mijA� euro, me shpresA�n se do i hiqte a�?syrin e keqa�?, asaj.

Lajmi A�shtA� bA�rA� i ditur nA� mediet lokale.

Gruaja me origjinA� nga Kosova e cila pA�r publikun njifet me emrin Kallash, Fallxhorja e kishte mashtruar klienten e saj duke i thA�nA� se njA� i afA�rm i familjes ishte prekur nga a�?syri i keqa�? dhe pA�r ta larguar duhej njA� shumA� e madhe parash.

PA�r tA� zhdukur dyshimet, fallxhorja i kishte thA�nA� se sapo ajo do tA� shA�rohej, paratA� do i ktheheshin mbrapsht. Seanca e parA� ndaj saj ishte me 21 mars 2017, ku fallxhorja duhet tA� japA� llogari pA�r marrjen e 400 mijA� eurovea��.shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: