Kapet mat gruaja e Sinan HoxhA�s, hap kA�mbA�t dhe e tregon hapur nA� publik zogu

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janA� shpesh pjesA� e eventeve tA� ndryshme qA� organizohen nA� TiranA�, njA�ri nga tA� cilA�t ishte pak ditA� mA� parA�. Natyrisht qA� ky A�ift pA�rbA�n kuriozitet, kA�shtu qA� paparaci ynA� nuk ka ndenjur indiferent pA�rballA� tyre.
Dhe ajo qA� na ka sjellA� A�shtA� njA� foto pak e sikletshme pA�r AndrrA�n, por gjithsesi shumA� seksi. Teksa bashkA�shorti i saj A�shtA� marrA� me celularin apo me biseda me kolegA�t, Andrra duket sikur A�shtA� zhytur nA� telefonin e saj dhe, mbase e pamA�suar aq shumA� me praninA� e paparacA�ve, ajo ka mbajtur njA� pozicion trupi disi tA� shkujdesur, gjA� qA� lejonte ta��i dukeshin mbathjet.

Andrra A�shtA� njA� femA�r shumA� e bukur dhe si e tillA�, natyrisht qA� kA�to poza pA�rbA�jnA� lajm. A�ifti janA� bA�rA� prindA�r tA� njA� djali nA� muajin maj tA� vitit tA� kaluar. SiA� e dimA�, Andrra dhe Sinani kanA� rreth 18 vite diferencA� dhe deri tani marrA�dhA�nia mes tyre duket e shkA�lqyer. ShpresojmA� ta��i shohim kA�shtu pA�rgjithmonA�! /Panorama/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: