KAi??ta njerAi??z nuk i menduan mirAi?? gjAi??rat para se tai??i??i bAi??nin, dAi??shtim pas dAi??shtimi / FOTO

Pse ka kaq shumAi?? gjAi??ra qAi?? duken si organe gjenitale?
Ai??farAi?? menduan kAi??ta njerAi??z kur i realizuan?
NdonjAi??herAi?? nuk na ecAi??n mirAi?? nAi?? punAi??, me pak fjalAi?? dAi??shtojmAi??, por kjo nuk do tAi?? thotAi?? qAi?? ne jemi tAi?? kAi??qij nAi?? tAi?? gjithAi?? atAi?? qAi?? bAi??jmAi??, apo jo?Ka njerAi??z qAi?? kanAi?? qenAi?? tAi?? mbingarkuar dhe kanAi?? patur njAi?? ditAi?? tAi?? keqe, pAi??r pasojAi?? definitivisht nuk kanAi?? qenAi?? nAi?? ai???humorai??? kur i kanAi?? krijuar kAi??to gjAi??ra.Shiko fotografite duke shtypur reklamen me poshte

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: