Kjo Ai??shtAi?? Mjekja nga Gjilani, qAi?? i shAi??ron pacientAi??t ZvicAi??ran vetem duke ua mare neai??i??

Bukuroshja shqiptare nga Kosova Naile Thaqi, e cila jeton nAi?? ZvicAi??r, ndihet e privilegjuar qAi?? ka zgjedhur profesionin human si profesion tAi?? jetAi??s. Ajo Ai??shtAi?? bukuroshja e zgjedhur ai???Miss Grand Kosova 2014ai???, e cila po tregohet e suksesshme nAi?? Ai??do aspekt tAi?? jetAi??s, falAi?? bukurisAi?? qAi?? e ka dhunti nga natyra dhe punAi??s sAi?? saj tAi?? palodhshme, shkruan Teleskopi.Nailja ka hobi muzikAi??n, sportin dhe vallAi??zimin dhe ka synime tAi?? qarta qAi?? tAi?? jetAi?? njAi?? yll nAi?? tAi?? ardhmen pAi??r rezultatet qAi?? synon tAi?? arrijAi??ai??i??.shtyp mbi rekklamm posht qe te shfaqen fotografit dhe videot qe ajo poston gjdo dit e qe jan teper perveluese

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: