Klaudia Pepa vjen nAi?? TiranAi??! Nuk do e besoni kAi?? takonai??i??! (FOTO)

Ai??shtAi?? njAi?? nga balerinat mAi?? tAi?? njohura tAi?? vendit tonAi??, ndonAi??se tashmAi?? karrierAi??n e saj po e vijon jashtAi??. BAi??het fjalAi?? pAi??r balerinAi??n shumAi?? tAi?? komentuarAi??n e kAi??tyre kohAi??ve tAi?? fundit, Klaudia PepAi??n.
Duket se ajo Ai??shtAi?? kthyer nAi?? TiranAi?? qAi?? mbrAi??mjes qAi?? lamAi?? pas, pasi ka publikuar foto me mikun e saj balerinin e Tv Klan, Graciano Taganin. TAi?? dy shfaqen nAi?? rrjetet pAi??rkatAi??se sociale duke pirAi?? me njAi??ri-tjetrin.Nuk dihet nAi??se gjatAi?? kAi??saj vizite Klaudia Ai??shtAi?? takuar ose jo me ish-bashkAi??shortin e saj, koreografin Albi Nako, tAi?? cilin pak kohAi?? mAi?? parAi?? gjatAi?? emisionin tAi?? Rudina Magjistarit e ka quajtur ai???vAi??llaai???, fjalAi?? e cila shkaktoi shumAi?? impakt nAi?? media dhe rrjete sociale.Gjithashtu nuk dihet pAi??rse Klaudia ka vendosur tAi?? kthehet kAi??to ditAi?? nAi?? TiranAi??. Shikoni fotot ne linkun ne vazhdim:

 

buy prilosec otc online LINKU

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: